BEZPOŚREDNI KONTAKT

Bezpłatnie pomogę
w wyborze kredytu hipotecznego

Wybierz najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne. Skontaktuj się ze mną:

+48 663021867

lub zostaw swój numer.  Oddzwonię!

Rekomendacje klientów – Wojciech Omelaniuk

Sławomir, Kredyt mieszkaniowy
Pracuję na umowę zlecenie i nie miałem szans na zaciągnięcie jakiegokolwiek kredytu a zwłaszcza mieszkaniowego, na szczęście mój ojciec ma działalność gospodarczą która rodziła nadzieję na jego wzięcie. Niestety wielu ekspertów kredytowych rozkładało ręce, biorąc pod uwagę wiek mojego ojca proponowali niski kredyt który nas nie zadowalał lub bardzo wysoką ratę kredytu której nie byłem w stanie udźwignąć albo po prostu odmawiali współpracy. Pan Wojciech okazał się PRAWDZIWYM PROFESJONALISTĄ. Zorganizował spotkanie na którym uświadomił mnie że kredyt który chciałbym wziąć jest całkowicie do zrealizowania, po wypełnieniu szeregu dokumentów udał się do moich rodziców mieszkających po za Wrocławiem by dokonać wszystkich formalności. Po dwóch tygodniach pojawiła się decyzja pierwszego banku, tydzień później drugiego, obydwie pozytywne. Minął zaledwie miesiąc a ja właśnie czekam na klucze do mojego nowego mieszkania. Z przyjemnością mogę stwierdzić że Pan Wojciech jest człowiekiem który lubi swoją pracę i jest po prostu bardzo dobry w tym co robi. Serdecznie polecam Pana Wojciecha.
Małgorzata i Krzysztof, Konsultacje
Pan Wojciech Omelaniuk cechuje się profesjonalizmem i rzetelnością oraz bardzo wysoką kulturą osobistą. Nasz kredyt był dosyć nietypowy, a mimo tego sprawa została załatwiona pozytywnie. Z pomocy Pana Wojciecha korzystaliśmy kilka razy - po raz pierwszy przy staraniu się o kredyt, potem przy znacznym podwyższeniu kwoty kredytu, a następnie przy kilku aneksach do umowy kredytowej. Choć od zawarcia umowy kredytowej minęło już ponad pięć lat, nadal korzystamy z pomocy Pana Wojciecha przy kontaktach z bankiem. Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Wojciecha Omelaniuka jako eksperta finansowego wysokiej klasy.
Sebastian i Anna, Kredyt hipoteczny
Jeden ekspert,drugi ,aż w końcu otrzymaliśmy namiar od znajomej do Pana Wojtka.Po złożeniu niezbędnych dokumentów na ręce Pana Wojtka oczekiwaliśmy na decyzję.Niestety decyzja była negatywna.Zeszło z Nas powietrze,jednak Pan Wojtek postanowił odwołać się od tej decyzji i dochodzić Swoich racji w głównej siedzibie banku w Warszawie.Jak postanowił tak zrobił.Udał się do Warszawy w Naszym imieniu aby spotkać się z osobą która jest odpowiedzialna za wydawanie decyzji odnośnie kredytów.Pamiętamy jak dziś a minął już prawie rok jak Pan Wojtek zaraz po spotkaniu dzwonił do Nas z pytaniem czy zależy Nam bardzo na tym kredycie,odpowiedziałem że bardzo,odpowiedział to macie kredyt przyznany.To tylko dzięki upartości i pewności Siebie i Swoich umiejętności w negocjacjach mamy Swoje upragnione M.Z pełną odpowiedzialnością polecamy Pana Wojtka,szkoda tylko że tak późno do nie go trafiliśmy.Jeszcze raz Wielkie Dzięki Panie Wojtku.Pozdrawiamy Sebastian i Ania.
Jagoda i Przemek, Kredyt hipoteczny
Pan Wojciech fachowo i profesjonalnie prowadził nasze starania o kredyt, który był dość skomplikowany ze względu na niestandardową naszą sytuację. Potrafił bardzo rzeczowo i dokładnie wyjaśnić wszystkie zawiłości związane z uzyskaniem kredytu.Kredy dostaliśmy w banku na którym najbardziej nam zależało. To wszystko sprawia, że z pełną świadomością polecamy Pana Wojciecha Omelaniuka. Jeżeli kiedyś jeszcze będziemy potrzebować konsultacji z pewnością skorzystamy z usług Pana Wojciecha.